Сребрено 925 ланче

1.850 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: NSE52 Категории , ,

Опис

Сребрено ланче со кружна плочка опкружено со ситни циркони.Должината се подесува.
Тежина: 3.85 gr

Scroll to Top