Сребрено 925 ланче

3.900 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: NSE47 Категории , ,

Опис

Сребрено тенис ланче со циркони и кристал во форма на срце. Должината се подесува.
Тежина: 8 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top