Сребрено 925 ланче

1.350 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрено ланче со infinity и пеперутка со циркони. Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2.58 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top