Сребрено 925 ланче

2.600 ден

Нема на залиха

SKU: ZNE33 Категории ,

Опис

Сребрено нежно синџир ланче со циркон во форма на срце. Должината се подесува.
Тежина: 6 гр

Scroll to Top