Сребрено 925 ланче – розе позлата

1.500 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 1.5 cm , ширина 9 mm

За љубителите на минимализмот и елеганцијата, нашата колекција на минималистички сребрени ланчиња е вистинскиот избор.
Секој дел е изработен со внимание и прецизност, јасно изразувајки ја формата и издржливоста на сребрениот материјал.
Овие нежни, уникатни парчиња се идеални за оние кои сакаат да ги користат во секојдневието.
Овој минималистички сребрен накит ќе го исполни вашето барање и стил, обезбедувајќи ви почетна точка за изразување на вашата уникатност и елеганција.

Идеални за Вас или подарок!
Накитот не предизвикува алергии.

Тежина: 3,49 гр

Scroll to Top