0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ6147
Достапност 2 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925  ланче , должината на ланчето се подесува.
Обемот на привезокот е 1.5 cm
Тежина: 2,35 гр

Back to Top
Product has been added to your cart