Сребрено 925 ланче

1.200 ден

1 на залиха

Опис

Сребрено ланче со привезок крст.
Должината на сајлата е 45 cm.
Доколку сакате синџир или сајла што е подебела или подолга , испратете ни порака.

Scroll to Top