Сребрено 925 ланче

1.400 ден

1 на залиха

Опис

Нежно сребрено ланче во форма на бесконечност со две срциња и опкружено со ситни циркони. Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2.32 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top