0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производLJ15
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено ланче со маче и циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 3.40 gr

Back to Top
Product has been added to your cart