Сребрено 925 ланче

1.950 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: PRJ32 Категории ,

Опис

Сребрено ланче со привезок дупли крст.
Должината на сајлата е 45 cm.
Доколку сакате синџир или сајла што е подебела или подолга , испратете ни порака.

Scroll to Top