Сребрено 925 ланче

1.900 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: PRJ31 Категории ,

Опис

Сребрено ланче со привезок крст.
Должината на сајлата е 45 cm.
Доколку сакате синџир или сајла што е подебела или подолга , испратете ни порака.

Scroll to Top