Сребрено 925 ланче

34,17 

2 на залиха

SKU: AL39 Категорија

Опис

Сребрено 925 ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   3.30   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top