Сребрено 925 ланче

2.100 ден

2 на залиха

SKU: AL38 Категорија

Опис

Сребрено 925 ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   3.30   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Scroll to Top