Сребрено 925 ланче

2.100 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: AL37 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   3.30   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Scroll to Top