Сребренo 925 ланче

1.600 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Нежно сребрено ланче со багет кристали. Должината на ланчето е 45 cm
Teжина: 3.15 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top