Сребрено 925 ланче

2.300 ден

Нема на залиха

SKU: PRJ10 Категорија

Опис

Сребрено ланче со темно зелен кристал опкружен со циркони во форма на солза. Должината на сајлата е 45 cm.

Доколку сакате друга сајла или синџир со различна дебелина или должина, ве молиме да ни испратите порака.

Scroll to Top