Сребрено 925 ланче

22,78 

2 на залиха

SKU: AL28 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   2.90   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top