0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производAL22
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   3.40   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Back to Top
Product has been added to your cart