Сребрено 925 ланче

1.900 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: AL21 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   3.83   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Scroll to Top