0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производPRJ11
Достапност 1 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено ланче со темно зелен кристал опкружен со циркони во форма на солза. Должината на сајлата е 45 cm.

Доколку сакате друга сајла или синџир со различна дебелина или должина, ве молиме да ни испратите порака.

Back to Top
Product has been added to your cart