Сребрено 925 ланче – Dorica

1.500 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 3019 Категории ,

Опис

Сребрено 925  ланче , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 3,05 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top