Сребрено 925 ланче

2.100 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: PRJ07 Категории ,

Опис

Сребрено ланче со темно црвен кристал опкружен со циркони во форма на солза. Должината на сајлата е 45 cm.

Доколку сакате друга сајла или синџир со различна дебелина или должина, ве молиме да ни испратите порака.

Scroll to Top