0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3054
Достапност 2 на залиха

980 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925  ланче , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 4,65 гр

Back to Top
Product has been added to your cart