Сребрено 925 ланче

2.000 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 1424NEC Категории ,

Опис

Впечатливо сребрено ланче со циркони и елементи на цветови, должината се подесува.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top