0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3053
Достапност 1 на залиха

800 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925  ланче со циркони во форма на ананас, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2,55 гр

Back to Top
Product has been added to your cart