Сребрено 925 ланче

14,64 

2 на залиха

SKU: 3024 Категорија

Опис

Сребрено 925 ланче со циркони во форма на желка, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 3,15 гр

EUR Евра
Scroll to Top