Сребрено 925 ланче

3.800 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Елегантно сребрено ланче со привезок крупен кристал во форма на солза.
Должината на сајлата е 45 cm.
Доколку сакате синџир или сајла што е подебела или подолга , испратете ни порака.

Scroll to Top