Сребрено 925 ланче

1.300 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 3048 Категорија

Опис

Сребрено 925 ланче со пеперутки , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 5,25 гр

Scroll to Top