Сребрено 925 ланче

1.250 ден

Нема на залиха

Опис

Нежно сребрено ланче со кристал во правоаголна форма опкружено со ситни циркони. Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2.36 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top