0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3055/5
Достапност 1 на залиха

700 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со шарени циркони во форма на срциња , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 3,45 гр

Back to Top
Product has been added to your cart