0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3034
Достапност 2 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче , комбинација на сребрено , златно и розе златно , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 10,41 гр

Вратете се на почетокот
Производот е додаден во вашата кошничка