Сребрено 925 ланче – Dorica

1.500 ден

1 на залиха

SKU: 3025 Категории , ,

Опис

Сребрено 925 ланче со позлата, должината на ланчето се подесува.
Тежина:   2,62 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top