Сребрено 925 ланче – позлата

1.200 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 3016 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со позлата во форма на срце, должината на ланчето се подесува.
Обемот на привезокот е 1.5 cm
Тежина:  2,35  гр

Scroll to Top