Сребрено 925 ланче – розе позлата

14,64 

1 на залиха

Опис

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркон, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  1,70  гр

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top