Сребрено 925 ланче – розе позлата

14,64 

3 на залиха

SKU: 3043 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со розе позлата, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  2,70  гр

EUR Евра
Scroll to Top