0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3032
Достапност 4 на залиха

875 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче премачкано со седеф, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  4  гр

Back to Top
Product has been added to your cart