Сребренo 925 ланче

1.100 ден

2 на залиха

Опис

Нежно сребрено ланче во кружна форма со ситни циркони. Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 1.96 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top