0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3148
Достапност 2 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2.65 гр
Back to Top
Product has been added to your cart