Сребренo 925 ланче

1.200 ден

Нема на залиха

Опис

Нежно сребрено ланче во форма на цвет со циркони. Должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2.22 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top