Сребрено 925 ланче

24,41 

4 на залиха

SKU: 3160 Категорија

Опис

Сребрено 925 ланче со циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 3,60 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top