Сребрени 925 обетки

4.500 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: ZEA34 Категории , , ,

Опис

Впечатливи сребрени алки , половина со багет кристали. Неможат да поминат незабележани!
Тежина: 8.50 gr

Scroll to Top