Сребрени 925 обетки – бисер

2.200 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 висечки алки обетки со слатководен бисер. Идеални за секоја пригода, за Вас или подарок. Обетките не предизвикуваат алергии.

Сребрениот накит со бисери е класичен и елегантен избор кој никогаш не излегува од мода.
Бисерите додаваат блескавост и деликатност на среброто, создавајќи комбинација која ја одбележува свежата и романтична естетика.
Овој вид на накит може да биде подходен за различни прилики, од свадби и вечерни настани до секојдневни носења, додека неговата финеса го прави идеален избор за подарок за оние кои ги ценат висококвалитетните и уметнички изработки.
Тежина: 4.87 gr

Scroll to Top