Сребрени 925 обетки

1.000 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 0310/1 Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки  , обемот на обетките е 1.2 cm . Обетките се закопчуваат на винт.
Тежина: 2,31 гр

Scroll to Top