0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0080
Достапност 1 на залиха

840 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки  , обемот на обетките е 2 cm.
Тежина:  4,70  гр

Back to Top
Product has been added to your cart