Сребрени 925 обетки – розе позлата

1.400 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата, висината на обетките е 5,8 cm , ширината на обетките е 1 cm.

Тежина: 2,78 гр

Scroll to Top