Сребрени 925 детски обетки

750 ден

Нема на залиха

SKU: 6056 Категории ,

Опис

Сребрени 925 детски обетки.Обетките се на закопчување.
Тежина: 1,55 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top