Сребрени 925 детски обетки

11,71 

Нема на залиха

SKU: 6089 Категории ,

Опис

Сребрени 925 детски обетки со Unicorn .Обетките се на закопчување.
Тежина: 1,68 гр
EUR Евра
Scroll to Top