Сребрена 925 нараквица – Dorica

2.200 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 1066 Категории , ,

Опис

Сребрена 925 нараквица , должината може да се подесува.
Тежина: 5,15 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top