Сребрена 925 нараквица – Dorica

1.550 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрена 925 нараквица со позлата и топчиња, должината на нараквицата се подесува.
Тежина:  3,11 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top