Сребрена 925 нараквица

1.200 ден

Нема на залиха

Опис

Нежна сребрена нараквица со циркон во форма на срце. Должината на нараквицата се подесува.
Тежина: 2.16 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top